Výtvarné potřeby

Dětské vodovky Minnie – sada se štětcem

Vodové barvy Minnie zaujmou dětskou pozornost už jen samotným balením a krásným designem. Zejména holčičky nadchnou díky motivu Minnie. Set obsahuje celkem 28 vodových barev a dřevěný štětec. Vodové barvy jsou vhodné i pro ty nejmenší. Patří mezi základní školní potřeby pro žáky na 1. stupni. Vodové barvy poslouží svému účelu dítěti i doma. Díky malování vznikne něco nového. Rozvíjí i samotnou fantazii a představivost dítěte. Proto je výtvarná činnost důležitá jak ve škole, tak i doma.

Cena v době recenze: 170 Kč

Umělecké pastelky crelando – 40 kusů v sadě

Umělecké pastelky CRELANDO jsou vyrobeny z kvalitního lipového dřeva. 40 pastelek v brilantních barevných odstínech, které lze i vzájemně míchat pro jemné či efektivní barevné přechody. Umělecké pastelky mají kvalitní pigmenty pro vláčné, syté nanášení barvy s vysokou krycí schopností. Set 40 pastelek je v kovovém pouzdru. Díky uměleckým pastelkám se bude kreslit mnohem lépe. Lze je i vrstvit, kombinovat a vždy je zárukou skvělý výsledek.

Cena v době recenze: 249 Kč

Výtvarná sada pro tvoření ve škole i doma

Výtvarná sada BIC obsahuje lepicí tyčinky, pastelky, fixy a gumovací pryže. Lepicí tyčinka s vtipnými motivy. 12 kusů pastelek s extra robustní a nerozbitnou tuhou.

Cena v době recenze: 199 Kč

Sada šroubovacích voskovek Minnie

Šroubovací voskovky Minnie pro děti do školy i na doma. Produkt obsahuje 12 ks šroubovacích voskovek v oblíbených barvách pro tvořivou činnost.

Cena v době recenze: 94 Kč