Školní potřeby

Set Zdravá sváča – lahev a box na jídlo

Set Zdravá sváča s motivem Květinové víly s náhradní zátkou a krytkou Floppy zaujme pozornost každé malé slečny svým jedinečným a moderním designem. Set obsahující lahev na pití a box rozdělený vyjímatelnou přepážkou na 2 praktické části na svačinu vyniká moderním designem a především kvalitním, zdravotně nezávadným materiálem. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla, je bez těžkých kovů apod. Máte záruku eliminace šíření plísní i typicky známého zápachu. Zde se není třeba obávat. Set je řešen uzamykatelnou zátkou, která je dostatečně těsná i pro sycené nápoje.

Cena v době recenze: 549 Kč

Umělecké pastelky crelando – 40 kusů v sadě

Umělecké pastelky CRELANDO jsou vyrobeny z kvalitního lipového dřeva. 40 pastelek v brilantních barevných odstínech, které lze i vzájemně míchat pro jemné či efektivní barevné přechody. Umělecké pastelky mají kvalitní pigmenty pro vláčné, syté nanášení barvy s vysokou krycí schopností. Set 40 pastelek je v kovovém pouzdru. Díky uměleckým pastelkám se bude kreslit mnohem lépe. Lze je i vrstvit, kombinovat a vždy je zárukou skvělý výsledek.

Cena v době recenze: 249 Kč

Školní moderní penál MINECRAFT

Jednokomorový penál Pixie Crew patří mezi základní výbavu každého školáka. Tento model je vhodný pro děti na prvním stupni základní školy. Penál oválného tvaru s praktickým zapínáním na zip s variabilitou designu vyniká dostatkem vnitřního prostoru, snadnou údržbou a nízkou hmotností. Dostatečně prostorný penál s volným prostorem, jakožto s přihrádkou na psací potřeby, které jsou uchyceny pružnou gumičkou, tak rovněž nechybí ani praktická vnitřní kapsa se zapínáním na zip. Součástí je 30 malých pixelů v černé barvě, které jsou uloženy v PET krabičce.

Cena v době recenze: 439 Kč

Praktický školní kapsář T-rex na suchý zip

Školní kapsář T-rex zaujme dítě atraktivním designem. Školní kapsář s potiskem je z kvalitního, pevného a odolného materiálu. Skýtá dostatek místa. Tento kapsář poslouží svému účelu nejen prvňáčkovi, ale dětem na prvním stupni základní školy. Kapsář je praktickým a skvělým pomocníkem pro uložení školních pomůcek, výtvarných potřeb a dalších věcí, které dítě nepotřebuje mít doma, ale naopak vždy po ruce ve škole. Kapsář je snadno udržovatelný a díky kvalitnímu materiálu skýtá bezproblémové užívání a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 219 Kč

Desky na abecedu Playworld 2022

Desky na abecedu Playworld 2022 patří mezi základní výbavu dítěte v první třídě. Jsou nepostradatelné a velmi praktické pro každého prvňáka. Jedná se o zakládání vystřižených písmenek abecedy používající se k výuce takřka ve všech českých školách. Dítěti pomohou rychleji poznat a učit se jednotlivá písmena a zároveň udržovat pořádek ve školních potřebách. Písmenka nebudou rozházena všude možně v aktovce či ve školním batohu apod. Desky jsou z odolného, kvalitního, omyvatelného materiálu.

Cena v době recenze: 89 Kč

Next sešit PARKOUR pro využití doma i ve škole

Sešit Next 360 ° s motivem parkouru vyniká tím, že se dá libovolně ohýbat bez poničení vazby. Slouží pro víceúčelové použití do školy, ale využít ho lze i doma. Tento sešit skýtá praktické použití i na doma. Samozřejmě může sloužit pro psaní domácích úloh, procvičování příkladů, na domácí diktáty apod. Ale malému dítěti poslouží i na malování a tvořivou činnost. Jakožto většímu školákovi či studentovi může být knižním zápisníkem, cestovním deníkem, filmovým zápisníkem nebo také sešitem na nápady, plány apod.

Cena v době recenze: 80,90 Kč

Bombičkové pero Schneider Ceod Shiny

Bombičkové pero Schneider Ceod Shiny v metalickém efektu si získá pozornost každého školáka. Oslní designem. Díky tomu dítě bude rádo či alespoň s větší chutí s ním psát. Pero je vhodné pro praváka i leváka. Má kvalitní ocelový hrot s iridiovou špičkou. Součástí pera je uvnitř i jedna inkoustová bombička. Tento typ pera je určen pro standardní inkoustové bombičky.

Cena v době recenze: 255 Kč

Bombičkové pero Schneider Glam

Bombičkové pero Schneider Glam v nových atraktivních motivech. Pero je s plastickým potiskem, výrazným kovovým klipem a má kvalitní ocelový hrot s iridiovou špičkou.

Cena v době recenze: 240 Kč

Školní kapsář v designu Rainbow Unicorn

Školní kapsář je skvělý pomocník pro uložení školních pomůcek, které dítě nechává ve škole. Pomocí suchého zipu se připevní ke školní lavici, k uložení slouží jedna velká a dvě menší kapsy.

Cena v době recenze: 219 Kč

Desky na abecedu – Motýl/Butterfly

Desky na abecedu v designu motýl zaujmou dětskou pozornost. Desky slouží k zakládání písmenek, díky kterým bude vaše dítě lépe pronikat do tajů abecedy.

Cena v době recenze: 89 Kč

Školní penál Minecraft s malým panelem

Jednokomorový penál Pixie Crew nabízí dětem prostor pro uložení psacích a kreslících pomůcek. Penál je vhodný pro 1. stupeň ZŠ. Designově propojená látka se vzorem Minecraftu a plocha silikonu 10×10.

Cena v době recenze: 439 Kč

Výtvarná sada pro tvoření ve škole i doma

Výtvarná sada BIC obsahuje lepicí tyčinky, pastelky, fixy a gumovací pryže. Lepicí tyčinka s vtipnými motivy. 12 kusů pastelek s extra robustní a nerozbitnou tuhou.

Cena v době recenze: 199 Kč

Set Zdravá sváča Game – lahev a box na jídlo

Set Zdravá lahev 0,7 l a Zdravá sváča s motivem Game s náhradní zátkou a krytku Floppy. Ideální na výlety i školní svačiny. Unikátní český produkt z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické využití.

Cena v době recenze: 559 Kč

Sada šroubovacích voskovek Minnie

Šroubovací voskovky Minnie pro děti do školy i na doma. Produkt obsahuje 12 ks šroubovacích voskovek v oblíbených barvách pro tvořivou činnost.

Cena v době recenze: 94 Kč

Červený sešit Oxford velikosti A4

Školní sešit Oxford 440 v červeném provedení desek má 40 čistých listů. Desky sešitu jsou měkké, odolné a laminované. Rohy sešitu jsou zaoblené. 

Cena v době recenze: 39,90 Kč