Kancelářské potřeby

Next sešit PARKOUR pro využití doma i ve škole

Sešit Next 360 ° s motivem parkouru vyniká tím, že se dá libovolně ohýbat bez poničení vazby. Slouží pro víceúčelové použití do školy, ale využít ho lze i doma. Tento sešit skýtá praktické použití i na doma. Samozřejmě může sloužit pro psaní domácích úloh, procvičování příkladů, na domácí diktáty apod. Ale malému dítěti poslouží i na malování a tvořivou činnost. Jakožto většímu školákovi či studentovi může být knižním zápisníkem, cestovním deníkem, filmovým zápisníkem nebo také sešitem na nápady, plány apod.

Cena v době recenze: 80,90 Kč

Bombičkové pero Schneider Ceod Shiny

Bombičkové pero Schneider Ceod Shiny v metalickém efektu si získá pozornost každého školáka. Oslní designem. Díky tomu dítě bude rádo či alespoň s větší chutí s ním psát. Pero je vhodné pro praváka i leváka. Má kvalitní ocelový hrot s iridiovou špičkou. Součástí pera je uvnitř i jedna inkoustová bombička. Tento typ pera je určen pro standardní inkoustové bombičky.

Cena v době recenze: 255 Kč

Bombičkové pero Schneider Glam

Bombičkové pero Schneider Glam v nových atraktivních motivech. Pero je s plastickým potiskem, výrazným kovovým klipem a má kvalitní ocelový hrot s iridiovou špičkou.

Cena v době recenze: 240 Kč

Červený sešit Oxford velikosti A4

Školní sešit Oxford 440 v červeném provedení desek má 40 čistých listů. Desky sešitu jsou měkké, odolné a laminované. Rohy sešitu jsou zaoblené. 

Cena v době recenze: 39,90 Kč